Moja izkušnja uporabe Herbalife-a

S kakšnimi težavami v smislu prehrane se srečujete vi ob takšnih in drugačnih naporih? Kako se spopadete z njimi?

Moja izkušnja uporabe Herbalife-a

OdgovorNapisal/-a tomaz » 09. dec 2009 20:55

Moj prvenstven cilj uporabe Herbalife-a ni bilo hujšanje, pač pa povečanje mišične mase. Sem zelo aktiven rekreativni športnik. V toplejših mesecih prakticiram smučanje (wake) na vodi, kajtanje, gorsko kolesarjenje, beach volley in v zimskem času smučanje in bordanje na snegu. Za vse te športe potrebujem dobro fizično pripravo, ki jo predvsem v vmesnem času pridobivam z dviganjem uteži. Kljub temu, da sva se z Majo zelo trudila zdravo in raznovrstno jesti lahko povem, da je razlika pred uporabo Herbalife-a in sedaj velika!
Sedaj veliko hitreje pridobivam na mišični masi, maščoba se je zmanjšala. Energija za trening in pa delo se mi je zeloooo povečala. Vsak dan se vozim v Koper v službo (grem ob 5:30, vrnem se 17:30), pridem domov se igram z najino punčko in potem zvečer še treniram (dvigam uteži)!
Pred uporabo Herbalife-a se mi je dogajalo, da sem bil po malici v službi zaspan in sem potreboval kakšno uro, da sem prišel k sebi. Probleme sem imel tudi na kakšnih sestankih, predavanjih, kjer se mi je ves čas spalo. Sedaj tega ni več! :D
Najbolj sem pa vesel, da se mi je popravil imunski sistem. Tri leta sem imel zelo slabega. Ves čas me je dražil nos, veliko sem kihal, večino časa mi je tudi teklo iz nosu in dostikrat se je zgodilo, da sem potem dobil vročino. Sedaj tega preprosto ni več! :D
Najprej sem jedel samo shake F1 in dodajal proteine F3 (zjutraj in po treningu). Kasneje sem začel dodajati še vitamine, minerale in vlaknine. Sedaj pa dva tedna probavam tudi celični aktivator.
Če grem športat in ne morem s seboj odnesti shake-a, potem vzamem čokoladke, ki vsebujejo vse hranilne snovi in imajo tudi velik odstotek proteinov. Shake je pa idealen obrok pred aktivnostjo, ker ti ne naredi teže v želodcu.
Za kolo, ki je daljša aktivnost in se izgubi veliko vode, vzamem tudi izotonični napitek H3O pro, ki res skrbi, da ti raven sladkorja v telesu ne niha preveč in ne dehidriraš.

Kakor koli, meni so izdelki Herbalife-a zelo veliko dali. Za tiste skeptike, ki zavračajo prehrambena dopolnila naj še enkrat povdarim, da sem prej jedel samo naravno hrano, večinoma nekuhano z veliko zelenjave in nisem bil povsem zdrav. Enostavno ne moreš vnesti vseh hranilnih snovi, ki jih telo potrebuje.
Je pa res, da je danes mogoče kupiti marsikaj. Zato se prepričajte, kaj boste kupili! Mene je s Herbalife-om prepričala moja Maja, za katero vem, da nebi jedla nič kar je zdravju škodljivo. Kasneje pa tudi razna pričevanja ljudi, ki so zelo zadovoljni uporabniki in mnogi med njimi so si odpravili ne samo probleme s težo temveč tudi zdravstvene probleme. In še to: Herbalife je prisoten že 30 let in ima na miljone uporabnikov po celem svetu!
tomaz
Administratorji strani

Re: Moja izkušnja uporabe Herbalife-a

OdgovorNapisal/-a tomaz » 21. nov 2010 16:37

Oglejte si spodnji video, kjer nam dr. Luigi Gratton razlaga, kako Herbalife proizvodi koristijo športnikom!

tomaz
Administratorji strani

Vrni se na Športniki in vaša (naša) prehrana

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost