Liftoff in Guarana

S kakšnimi težavami v smislu prehrane se srečujete vi ob takšnih in drugačnih naporih? Kako se spopadete z njimi?

Liftoff in Guarana

OdgovorNapisal/-a tomaz » 24. jan 2010 23:42

Ta vikend sem šel po dolgem času zopet malo dirkat na Hit pokal (veleslalom). Ker nisem imel nobenega treninga med vratci in le 5 smučarskih dni to sezono in še te v slabih vremenskih razmerah, sem se odločil, da vzamem malo poživila in tudi sprobam Herbalife izdelke, ko gre zares. Tako sem se odločil, da spijem Liftoff, ki je naravna energijska pijača ter Guarano, katera pa je dobro poznana rastlina za poživitev krvnega obtoka.
Več o teh izdelkih si lahko tudi preberete na spletni strani (http://www.zdravje-zabava.com/Dopolnila/proizvod.php?id=15 in http://www.zdravje-zabava.com/Dopolnila/proizvod.php?id=8).
Oboje sem vzel dve uri pred tekmo, zato ker ne začneta delovati takoj, temveč po eni do dveh urah. Jaz sem po dobri uri že zaznal prve znake povišanja energije. Bil sem neverjetno dobre volje, nisem imel nobene nervoze pred tekmo, ki me običajno spremlja in zelo se mi je povečala koncentracija pri smučanju. Moram reči, da sem bil prijetno presenečen.
Rezultat je bil drugo mesto na tekmi. Vem, da mnogim to ne pove veliko, zato vam povem, da ti fantje redno trenirajo smučanje med vratci in nekateri to jemljejo napol profesionalno in so tudi bivši reprezentantje.
K dobremu rezultatu pa mi je pripomogla tudi dobra fizična pripravljenost, ki jo pridobivam in vzdržujem z dviganjem uteži in uporabo Herbalife shakea F1 in proteinov F3 po treningu. To mi res zagotavlja odlično regeneracijo in hrano za moje mišice.
Če ima kdo še kakšno vprašanje glede tega, se lahko oglasi na forumu, ali pa mi pošlje mail na zdravje.zabava@gmail.com Z veseljem mu bom odgovoril ali svetoval.

Lep pozdrav,
Tomaž
Priponke
hit.JPG
hit.JPG (94.96 KiB) Videno 4475 krat
tomaz
Administratorji strani

Vrni se na Športniki in vaša (naša) prehrana

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost