Naš Power Pump deluje!

Tukaj z največjim veseljem pričakujemo javljanje tistih, ki se pridno držijo zastavljenega programa in jedilnika. Da boste tudi na forumu deležni čestitk, spodbud in moralne podpore :))

Naš Power Pump deluje!

OdgovorNapisal/-a MAJA » 28. jun 2014 21:17

Pred 16 leti sem treninge plesa zamenjala z aerobiko in skupinsko vadbo z utežmi. V vadbo ob glasbi sem se zaljubila in samo vprašanje časa je bilo, kdaj bom zbrala pogum, da se lotim izziva - nove poklicne poti.

Najprej sem opravila tečaj za inštruktorico skupinske vadbe z utežmi. Vodila sem jo 12 let. Učinek vadbe me ni tako motiviral (bil je komaj opazen), uživala sem v sami vadbi.

Lani sem šla na podobno vadbo h Katji Zupan. Izvedela sem, zakaj mi prejšnji način treninga ni prinesel rezultatov. Bila sem ponovno navdušena, pa tudi malo skeptična - ali res tudi na meni deluje?

Spomladi sem opravila tečaj in v centru zdravja in zabave smo nekoliko spremenili treninge.
Nekateri smo se odločili, da sprejmemo 12-tedenski izziv:

Z meritvami smo natančno spremljali spremembe telesa: metabolizem, mišice, maščobo, vitalnost (pomladitev organizma), ...

Ugotovili smo, da novi trening resnično učinkuje, saj smo že v kratkem času opazili spremembe. NAVDUŠENI SMO!

Rezultate mojih meritev lahko vidite v preglednici.

Vabim vas, da se nam na vadbah pridružite tudi vi. Dobra volja zagotovljena. ;)
Tudi poleti migamo 4x tedensko. Prijave na vadbo sporočite na zdravje.zabava@gmail.com

Želim vam prijetno poletje.
Za vas pripravljamo nov jesenski urnik z opisi vadb, kjer bo pojasnjeno, katero vadbo izbrati za določen rezultat in zakaj tako učinkuje.
Priponke
izziv.jpg
Razlika po 12 tednih: moje telo je bolj čvrsto, vitko, mlajše, porabi več kalorij; ob isti aktivnosti zdaj lahko pojem več, pa se nikjer ne pozna :)
izziv.jpg (109.09 KiB) Videno 8324 krat
MAJA

Vrni se na Najbolj sveži rezultati :)

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost